تازه ها

laptop acceptدر این بخش بینندگان عزیر وب سایت می توانند اخبار تازه مربوط به صنعت ارتباطات مرتبط با این وب سایت را مشاهده کنند.
در این زمان معرفی ساختار جدید وب سایت شرکت همسو ارتباط باختر آخرین خبری است که به اطلاع شما می رسد. البته این تغییر ساختار و رویکرد جدید شرکت در جهت ارایه بهتر خدمات به مشتریان انجام شده و سعی شده با کمک همکاران عزیز کالاهای قابل ارائه در وب سایت افزایش یابند تا شاید بتوان از ورود کالاهای با بی کیفیت در عرصه ارتباطات جلو گیری کرد و گامی هرچند کوچک در جهت حفظ منابع کشور برداشت.

تخفیف ویژه

dollar coin سعی شده کالاهایی که به دلایل مختلف با قیمت ویژه عرضه می شوند در این مکان معرفی شوند.مسلما این کالا ها ممکن است به تعداد مورد نظر شما در دسترس نباشند ولی گاهی برای قیمت تمام شده یک پروژه استفاده از این ترفند بسیار به نفع کارفرما و فزوشنده خواهد بود. این روال برای تمامی تولید کنندگان در دنیا وجود دارد ولی به علت اطلاع رسانی کم در ایران این گونه اخبار به گوش وصرف کنندگان نمی رسد.

کالاهای پرفروش

add to shopping basketهدف از این بخش معرفی کالاهای پر فروش است .ممکن است با معرفی این کالا ها کسانی که قصد خرید دارند بتوانند انتخاب بهتری برای پروژه خود انجام دهند.گاهی به علت نداشتن شناخت کافی از بازار کالایی را برای مصرف انتخاب می کنیم که به دلیل تولید کم یا کمبود در بازار بهای آن به نسبت کالاهای مشابه افزایش چشمگیری دارد.لطفا با ارسال نظرات خود ما را در جهت رارئه بهتر خدمات یاری کنید.

مقاله ها

books8مقاله های مربوط به صنعت قطعات غیر فعال شبکه در این بخش گنجانده شده بییندگان با مراجعه به فهرست مقالات که در اینده نزدیک در دسترس قرار خواهد گرفت می توانند اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند, در ضمن در صورتیکه مقاله ارزشمندی در دسترس شما است , با راسال آن ذکر منبع ما مقاله را به نام خودتان در سایت قرار خواهیم داد.

 همسو ارتباط باختر

 شرکت همسو ارتباط باختر با هدف ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه شبکه های دیتا در ارائه برترین خدمات مشاوره، مهندسی و اجرا با تکیه بر تجربه مدیران و کارشناسان خود در سال 1385 تاسیس گردیده است.
مجموعه مدیران و کارشناسان همسو ارتباط تمامی تلاش، تجربه، تخصص و تعهد خود را در راستای نیل به هدف ارائه کامل خدمات فوق الذکر قرار داده و در این راه اصل زیر را سرمشق فعالیتهای خود می دانند:

بهبود کیفیت و ارتقاء خدمات مشاوره و مهندسی با ارائه راه حل های بهینه در زمینه تخصصی شبکه های دیتا