رد کردن لینک ها

خدمات شرکت هاب دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ , طراحی و تولید وب سایت , سئو , تعمیر و نگه داری وب سایت بخش های اصلی خدمات شرکت هاب دیجیتال هستند.

دیجیتال مارکتینگ با تمرکز در اینترنت مارکتینگ

یکی از خدمات هاب دیجیتال بازاریابی الکترونیکی است .دیجیتال مارکتینگ چتری بزرگ از خانواده تبلیغات است. این مجاری تبلیغ در این روش کانال های دیجیتال ,دستگاه ها و پلت فرم های مربوطه میباشند. ما بخشی از  دیجیتال مارکتینگ که عموما روی اینترنت قابلیت اجرا دارند را ارایه میدهیم .آنها شامل : تبلیغات شبکه های اجتماعی , ایمیل مارکتینگ , تبلیغ در موتور های جستجو و سایر رسانه های دیجیتال هستند.

امکان تحلیل آمارهای خروجی در انواع دیجیتال مارکتینگ نقطه قوت اصلی آنها است.دسترسی به این نتایج و بهبود تبلیغات با رویکرد تصحیح روش موفقیت را در اینرنت مارکتینگ تضمین میکند.

طراحی و پیاده سازی و تولید وب سایت

یکی دیگر از خدمات هاب دیجیتال طراحی و تولید وب سایت است.هاب دیجیتال اعتقاد دارد ” طراحی وب سایت” فقط بخشی از تولید وب سایت می باشد که چهار چوب اولیه مورد نیاز مشتری را فراهم می سازد. به این دلیل ما طراحی و پیاده سازی را به عنوان تولید در نظر میگیریم. در تولید وب سایت پارامتر هایی مانند تکنولوژی ساخت , معماری و خصوصیات فنی نیز در نظر گرفته می شود .

تعمیر و نگه داری وب سایت

خدمات هاب دیجیتال شامل تعمیر و نگه داری وب سایت نیز می شود.بروز رسانی نرم افزاری , رفع عیب و تصحیح مشکلات ناشی از بروز رسانی های سیستمی اجزا تعمیر هستند. ایجاد نسخه پشتیبان از وب سایت , تغییر صفحات به آرایش موبایل فرندلی نیز مثال هایی از نگه داری میباشند. در واقع نگه داری وب سایت بخشی از سئو محسوب می شود. این خدمت را ما به کسانی پیشنهاد میکنیم که دلایل ضعف وب سایت خود را یافته اند ولی از نظر فنی قادر به حل مشکل نیستند.

بهینه سازی سئو

یکی از متمرکز ترین خدمات هاب دیجیتال بهینه سازی موتور های جستجو است. این خدمت ما بر اساس تجربیات گذشته و استاندارد های روز میباشد. مفصل در بخش خدمات SEO  در این مورد مطلب در دسترس شما قرار گرفته است.

خدمات بهنیه سازی موتور های جستجو

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی استراتژیک برای موفقیت شما به عنوان یک کسب و کار حیاتی است. بازاریابی آنلاین فرصتی را فراهم می کند که برای تبلیغ برند، محصولات و خدمات شما بسیار مناسب است.

بیشتر بدانید

دیجیتال مارکتینگ
تعمیر و نگه داری وب سایت

تعمیر و بروز رسانی وب سایت

به روز رسانی پلاگین ها و آخرین نسخه امینتی مربوط به وب سایت . ایجاد نسخه پشتیبان , بررسی اصول فنی مبنی بر اخرین استاندارد وب نویسی و انطباق چهارچوب موتورهای جستجو

بیشتربدانید

تولید وب سایت

علت استفاده از کلمه تولید بجای طراحی وب سایت این است که وب سایت به غیر از طراحی ظاهری و کد نویسی نیاز به نوشتن استراتژی و تولید محتوا با رویکرد رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده میباشد.

بیشتر بدانید

طراحی و پیاده سازی وب سایت
سئو, SEO

بهینه سازی SEO

هدف موتور های جستجو بوجود اوردن بهترین نتیجه جستجوی کاربر در کمترین زمان میباشد. اما همیشه این اتفاق نمی افتد و عده ای برای انحراف نتیجه جستجو ها و جذب مخاطب بیشتر به روش های غیر متعارف متوسل میشوند ما به عنوان مشاور به شما پیشنهاد میکنیم که شما

بیشتر بدانید

برخی از پروژه های انجام شده

بازگشت به بالای صفحه
WhatsApp chat