رد کردن لینک ها

سئو , SEO

خدمات بهینه سازی سئو  در هاب دیجیتال

خدمات سئو یا Search Engine Optimization همان بهینه سازی موتور های جستجو هستند. سئو برای هر پروژه راه کار منحصر بفرد خود را دارد. از طرف چشم انداز همگام بودن با تغییرات مرورگر ها و موتور های جستجو کاری غیر ممکن است. این دو عامل باعث می شود که هزینه ورود به بازار مشاوره سئو در ظاهر بسیار کم جلوه کند ولی در واقع مطالعه مداوم و بالا نگه داشتن سطح دانش تیم مشاور کاری زمان بر و هزینه زا می باشد.

(پست سئو در ۲۰۱۹ را از دست ندهید)

از سال ۱۳۸۷ تاکنون وب سایت ها و پرتال های زیادی توسط تیم کارشناسان ما طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است. از همان ابتدا اصول جذب مخاطب و بالابردن ترافیک در محصولات مد نظر کارفرما و مجری بوده.

وقتی شما از خدمات سئو هاب دیجیتال استفاده میکنید , این فرصت برایتان ایجاد می شود که با تمرکز بیشتر کسب و کار خودتان را مدیریت کنید. تیم ما در کنار شما مراقب فرایند سئو وب سایت می باشد.

بهینه سازی موتور های جستجو یکی از بهترین استراتژی های مارکتینگ آنلاین در جهت برگشت سرمایه می باشد.

خدمات حرفه ای سئو بر اساس نیاز شما سفارشی سازی می شود.

هاب دیجیتال نسخه یکسان برای تمام مشتری ها ندارد. از نظر ما با توجه به اهداف پروژه تمام پارامترها و راه حل ها نیاز به سفارشی سازی دارند.

خدمات سئو بررسی و آنالیز رقبا

 برای پیاده سازی سئو قدرتمند اولین قدم ایجاد اهداف و پیدا کردن مشکلات موجود است . خدمات سئو هاب دیجیتال با تجزیه و تحلیل کامل سئو وب سایت از تمام جنبه ها , تحقیقات بازار  و آنالیز رقبای شما آغاز می شود. بررسی حرفه ای کد ها و انالایتیک وب سایت شما منجر به پیدا شدن نقاط ضعف و قوت آن می شود. تمرکز بر تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف اثر چشم گیری در سئو دارد. حاصل بهینه سازی موتور های جستجو افزایش درامد و ایجاد نام تجاری خواهد بود. در حالیکه ما این روند را پیش میبریم شما گزارشات تحلیلی ما را دریافت میکنید . گزارشات مربوط به کلمات کلیدی و تحلیل ترافیک سایت انحرافات بازاریابی را نمایان میکند . این روش کار به شما نشان میدهد که کجا ایستاده اید و قدم بعدی چیست ؟

خدمات سئو – مشاوره

برخی سازمان ها فرد یا گروهی را برای بخش سئو در تشکیلات دارند . برای این دسته از مشتری ها خدمات مشاوره می تواند بسیار مفید باشد. مشاوره ما در قالب پیشنهاد استراتژی هدفمند و بسته دستورالعمل و روش پیاده سازی آن می شود. برای پیاده سازی تکنیک های جدید SEO  و سئو درون گرا ما همیشه استفاده از سئو کلاه سفید را که روشی ثابت شده و شگفت انگیز است پیشنهاد میکنیم.

بهینه سازی معماری وب سایت

خیلی ساده است , اگر در وب سایت لینک یا صفحات شکسته داشته باشید شما رتبه نمیگیرید.

ما با بررسی این عوامل به شما این اطمینان را میدهیم که ربات موتور های جستجو صفحات شما را بدرستی ایندکس کنند. نمایه سازی صحیح سایت شما (ایندکس) از عوامل زیر ممکن است صدمه بخورند:

 • لینک های خراب
 • خطاهای کانونیک (جلوگیری از تکرار یو ار ال)
 • نفوذ شاخص (وجود صفحات غیر ضروری در ایندکس )
 • فایل txt
 • نقشه سایت XML
 • لینک های بد و …

همچنین سامان دهی لینک های داخلی سایت میتواند اعتبار وب سایت شما را افزایش دهد.

بهینه سازی کد های سایت (آنالیز کد نویسی )

با پیاده سازی استراتژی کلمات کلیدی در وب سایت و مرور سطحی عناصر HTML  وب سایت کار بسیاری از شرکت های سئو به اتمام میرسد.

ولی فرایند بهینه سازی هاب دیجیتال فراتر از این مبانی است و شامل موارد زیر است :

 • بهینه سازی متا تگ ها
 • ساختار عنوان ها
 • حذف کد های غیر ضروری که باعث کاهش سرعت بارگذاری(LOAD) صفحات می شوند
 • ویزگی های دسترسی صفحات
 • تطبیق سایت با داده های ساخت یافته و …

تولید محتوا و بهینه سازی محتوا

اصطلاحی در  سئو وجود دارد که میگوید ” محتوا پادشاه است .” شما نباید انتظار داشته باشید که رتبه ای را برای کلمات کلیدی که در سایت استفاده نکرده اید دریافت کنید. خدمات ما شامل بهترین روش برای سئو درون گرا ست که فراتز از انتظار شماست.

بازاریابی محتوا

ایجاد اعتبار و اعتماد برای سایت یکی از بنیادی ترین علایم رتبه بندی وب سایت است. موتور های جستجو محبوبیت، اعتماد، تجربه و اعتبار را با میزان و کیفیت وب سایت هایی که به شما لینک داده اند اندازه گیری میکنند. هدف ما در این بخش از خدمات جذب لینک ارزشمند و با کیفیت اورگانیک برای وب سایت می باشد. همکاران ما در بخش بازاریابی محتوا وب سایت های معتبر مرتبط با کسب و کار شما را پیدا میکنند و سعی در جذب نظر آنها برای ایجاد لینک می گمارند.

پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی پست ده قدم تولید محتوا را بخوانید.

اتصال سایت به شبکه های اجتماعی

یکی از بزرگترین تغییرات بوجود آمده در بهینه سازی موتور های جستجو در دهه گذشته ظهور شبکه های اجتماعی بوده است.

حضور و ایجاد محتوا در شبکه های اجتماعی باعث ارتقا کیفیت لینک ها می شود. همچنین از طریق شبکه های اجتماعی قادر به ایجاد ترافیک اروگانیک روی وب سایت هستیم. ما علاوه بر کمک به اتصال وب سایت به شبکه های اجتماعی به شما کمک میکنیم تا برنامه ای مدون برای تولید محتوا این بخش نیز داشته باشید.

بهینه سازی نرخ تبدیل

یکی از روش های بهینه سازی در بازاریابی اینترنتی جذب ترافیک بیشتر برای وب سایت می باشد. اما این تنها روش بازاریابی اینترنتی نیست و روش دیگری به نام نرخ تبدیل نیز وجود دارد. بهبود عملکرد وب سایت به نحوی که از ترافیک فعلی درامد بیشتری کسب کنید, تعریف ساده نرخ تبدیل است . سیستم ما در این روش بازاریابی متمرکز روی تبدیل ترافیک وب سایت به مشتری به نحوی است که کارفرما مد نظر دارد.

در برخی موارد درخواست کارفرما گرفتن درخواست خدمات از مشتری و گاهی بزرگتر شدن سبد خرید از طرف مشتری خواست کارفرماست . باید خاطر نشان کنم استراتژی نرخ تبدیل برای وب سایت های نو پا پیشنهاد نمی شود چون آنها در فاز آگاهی رسانی هستند و در بخش پیاده سازی استراتژی دچار تناقض خواهند شد.

بازگشت به بالای صفحه
WhatsApp chat