رد کردن لینک ها

درباره ما

تاریخچه هاب دیجیتال

شرکت هاب دیجیتال با رویکرد ارایه خدمات فنی و مشاوره در زمینه های دیجیتال مارکتینگ , بهینه سازی موتورهای جستجو , تعمیر و نگهداری وب سایت و طراحی وب سایت از ابتدا تا انتها پا به عرصه رقابت گذاشته است.  

شروع ,Start
اغاز هاب دیجیتال

ما از کجا آمده ایم؟

 مانند بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی، در شروع کار بنیان گذار شرکت علیرضا آژم بصورت مستقل کار می کرد. او در سال ۱۳۹۴ اولین پروژه مستقل وب سایت خود را انجام داد .

البته او از شروع فعالیت خود که به دوران دانشجویی برمیگرده کار برنامه نویسی را شروع کرده بود. طی سه سال (از ۹۴ تا ۹۷ ) با دانش آموزی مداوم و تمرکز روی زبان های برنامه نویسی پیشرفته کار برنامه نویسی را به حد اعلا رساند . در این زمان دوستانی مانند فریبرز حسنی , امیر آورزمانی و دیگر اعضا گروه به او پیوستند و کم کم تیم اجرایی قوی شکل گرفت , شرکت نیز با رای اکثریت افراد گروه ,هاب دیجیتال نام گرفت .

ما از بدو شروع بکار یک شرکت وب بوده ایم که هیچ گاه یک استودیوی طراحی یا ارتباط سازمانی با بخش فناوری اطلاعات دولتی بهره نبوردیم . ما واقعا وب را دوست داریم و با انگیزه و همیاری مشتریانمان به خلق  کارهای شگفت انگیز همت گماشته ایم.

موفقیت ,Success
موفقیت های ما

به کجا میرویم

طی ۱۰ سال گذشته، تغییرات زیادی در ساختار اینترنت و وب سایت ها ایجاد شده. در بهار ۱۳۹۷ تصمیم گرفتیم چیزی را که همیشه انجام داده ایم را رسمی کنیم از این رو یک رویکرد متمرکز را بر کسب و کارمان اعمال کردیم. به دنبال آن خدماتمان را گسترش دادیم. ما با ترکیب تجربه همکاران متخصص و استعداد بی نظیر آنها آژانس بازاریابی خلق کردیم.

این حرکت ناشی از همت ما در آشنایی با نرم افزارهای جدید , سرمایه گذاری در بخش آموزش و کسب گواهینامه های لازم جهت تاسیس شرکتی معتبر بوده است.

ماموریت هاب دیجیتال

ما همواره به دنبال راهکارهای جدید هستیم که وب سایت ها را به بالاترین نقطه بهره وری برسانیم .صاحبان وب سایت ها همیشه دوست دارند سایت های شخصی یا سازمانی آنها در بهترین حالت ممکنه باشد. ولی با تغییرات تکنولوژی  این مهم نیاز به نظارت دایم دارد. ما با اتکا به نیروی انسانی خود , دانش و مهارت آنها و آشنایی با آخرین استاندارد های لازم , خدمات بهینه سازی وب سایت ها را انجام میدهیم. ماموریت ما ارزش افزایی شرکت نزد مشتریان , کارکنان و سهامداران است .این امر از طریق عرضه خدمات ارزنده و نو آورانه انجام میشود. ما تنها زمانی حساس موفقیت خواهیم کرد که در مقایسه با دیگران خدمات بهتر ارایه دهیم و در نتیجه سود بیشتری را برای سهامداران خود به ارمغان آوریم . رشد ما در گرو خدمات نوین و کارا میباشد و موفقیت ما نهایتا با رضایت مشتری شکل میگیرد.

چشم انداز هاب دیجیتال

هاب دیجیتال در برنامه کوتاه مدت خود حداقل سهم بازار ۲۰% را مد نظر دارد و ایران را به عنوان بازار هدف خود در نظر گرفته است . بوجود اوردن ابزار انالیز اختصاصی که قابلیت تنظیم پارامتر های مهم را داشته باشد و برای چند دوره بتوان از آن بهره برد نیز جزء برنامه کاری ما میباشد.

هدف بلندمدت ما جذب همکارانی در داخل و خارج از کشور است که با پلت فرم و استاندارد ما کار کنند و سهم بازار را افزایش دهند. تبدیل شدن هاب دیجیتال به بزرگترین ارایه دهنده خدمات بهینه سازی در خاور میانه قدم بلندپروازانه ماست.

جهت مطالعه شرایط حفظ حریم خصوصی مخاطبین و آشنایی بیشتر با قوانین وب سایت میتوانید از این لینک استفاده کنید.

بازگشت به بالای صفحه