رد کردن لینک ها

ایجاد و طراحی وب سایت

طراحی وب سایت: مراحله اول بررسی

 در طراحی وب سایت قبل از ظاهر و قالب باید به تکنولوژی مورد استفاده توجه داشت . در این مرحله ما با شما می نشینیم  و در مورد نام تجاری و خصوصیات منحصر بفرد کسب و کارتان اطلاعات می گیریم.

سپس پلت فرم مناسب که ممکن است از سی ام اس ها یا قالب از خانواده دیگر باشد.

گاهی نیز به دلیل نیاز خاص پروژه تولید سایت باید از صفر و با کد نویسی اغاز شود.

قدم اول طراحی وب سایت آشنایی میباشد.

وب سایت شما چیست؟

چه توابع و ویژگی هایی در وب سایت شما باید وجود داشته باشد؟

چه نوع محتوایی را می خواهید در آن قرار دهید؟

اهداف بازاریابی کلی چیست؟

 مشتری های شما چه کسانی هستند؟

چه کسانی را این وب سایت هدف قرار خواهد داد و مخاطبان اصلی یا همان مشتری های شما چه کسانی هستند؟ ما این را بیشتر بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم مشخص کنیم که چه نوع محتوایی برای مشتریان شما اهمیت دارد. کسب اطلاعات در مورد مختصات دموگرافیک مخاطبین و اتفاق نظر در مورد مطالبی که مربوط به کسب و کار شما هستند و برای مخاطبین هم  جذاب است در این مرحله انجام می شود.

از این جا تا آن جا

ما اگر اهداف را تعیین نکنیم نمی توانیم شروع کنیم . اطلاع نداشتن از پارامتر های مهم سایت اندازه گیری و آنالیز اطلاعات را بی معنا می کنیم . اگر پاسخ این پرسش ها معلوم نباشد ما وب سایت فعلی شما را بررسی میکنیم  و  معیارهای  آنالیز را بر اساس اطلاعات موجود استخراج خواهیم کرد.

رقبای شما چه کسانی است؟

آیا می دانید در مقابل رقبای خود چه جایگاهی دارید؟

شما باید وب سایت های آنها را به بررسی کنید و ببینید آنها چه محتوایی را برای  مخاطبانشان تهیه کرده اند، کلمات کلیدی آنها چقدر موثر است وبدانید آنچه آنها آنلاین با مخاطبین به اشتراک میگذارند چیست. سپس، ما یک وب سایت برای شما طراحی خواهیم کرد که از جنبه طراحی بهترین , از نظر کاربردی راحترین و از نظر تاثیر گذاری موثر تراز دیگر رقیبان باشد.

طراحی وب سایت: مرحله دوم خلق ایده

هنگامی که ما تمام اطلاعات لازم را در مورد شما و رقبای شما جمع کردیم، زمان آن میرسد که بلوک های ساختمان وب سایت شما را با هم ترکیب کنیم.

نقشه سایت

ابتدا ما نقشه صفحات وب سایت را برای شما آماده می کنیم تا بتوانیم محتوا را توسعه دهیم.  نقشه سایت  ساختار اصلی ناوبری است و در مراحل بعدی فرآیند بسیار مفید میباشد.

برند کاتالوگ

برند کاتالوگ یک راهنمای نام تجاری برای وب سایت شما است. در این مرحله ما فونت ها و رنگ هایی را که در وب سایت استفاده خواهیم کرد را مشخص میکنیم  و نمونه هایی از نحوه استفاده آنها را ارائه می دهیم. موارد رایج که در این مرحله نشان داده می شوند، عبارتند از سربرگ های سایت، قلم یا همان فونت کلمات و پاراگراف ها، سبک های هدایت و منو های وب سایت و استایل  تصاویر که ممکن است استفاده شود.

ارتباطات داخلی و خارجی وب سایت

این ابزار به ما و شما کمک میکند که ارتباط مطالب وب سیات را قبل از اینکه پیاده سازی شوند بررسی کنیم تا در اجرا کمترین خطا روی دهد. ساختار صفحه به صفحه وب سایت باید قبل از پیاده سازی بررسی شود زیرا مانند ساختن یک شهر خیابان های اصلی , خیابان های فرعی , کوچه ها و حتی کوچه های بن بست باید مشخص باشند در غیر اینصورت جابه جایی در این شهر غیر ممکن خواهد بود و حتما کاربر در آن گم خواهد شد.

طراحی وب سایت: مرحله سوم توسعه

توسعه وب سایت مرحله ای است که با طراحی وب سایت هم زمان آغاز می شود. ما فرآیند برنامه نویسی را شروع می کنیم و نقشه سایت، برند کاتالوگ ، قاب و محتویات را با هم برای ساختن و طرح صفحات وب استفاده میکنیم.در زمانی که ما به مرحله توسعه وب سایت می رسیم، شما نیز در گیر کار خواهید شد و تمام قطعات تشکیل دهنده طرح وب در این مرحله قابل مشاهده کلیک کردن هستند.

فاز توسعه طولانی ترین فاز در چهار فاز فرایند طراحی وب سایت میباشد, در این بخش بیشترین کار با طرح بندی صفحه، گرافیک ، آیکون ها، نمودار های تصویری و ساده ، طرح متن ها و اجرا برنامه های کاربردی برای کار سایت انجام می شود.

طراحی وب سایت: مرحله چهارم راه اندازی

مرحله راه اندازی بسیار مهم است، این جایی است که ما سایت را برای انتقال به یک محیط زنده آماده می کنیم و مطمئن شویم که همه چیز به درستی کار میکند و مراقبت میکنیم که چیزی از قلم نیافته باشد.

تست CROSS BROWSER

تغییرات بسیار زیادی در سیستم عامل های کامپیوترها، مرورگرها، دستگاه ها , رزلوشن ها و تنظیمات شخصی وجود دارد، ما یک تیم از آزمایش کنندگان حرفه ای در همه حوزه ها داریم که سایت را با استفاده پلت فرم های مختلف مورد بررسی قرار میدهند.

دومین مپینگ ، دستور خطاهای  ۳۰۱ و ۴۰۴

هنگام راه اندازی یک وب سایت جدید یا طراحی دوباره یک وب سایت ، ما آدرس URL نگه میداریم یا به صورت بهینه پیاده میکنیم این کار برای بهبود عملکرد  SEO انجام میشود. ما همچنین وب سایت را به ابزار های آنالیز مانند Google Analytics متصل میکنیم و  نقشه سایت را نیز به موتورهای جستجو ارایه میدهیم.

پس از طراحی وب سایت

هنگامی که وب سایت طراحی و راه اندازی شده است، چه اتفاقی رخ میدهد؟

ما اینجا برای کمک  کنار شما خواهیم بود و   نگهداری وب سایت  و  بازاریابی وب سایت  را بصورت خدمات ماهانه انجام خواهیم داد. یک پروژه طراحی وب زمانی موفق است که وب سایت به ارتقا کسب و کار شما کمک کرده باشد.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
WhatsApp chat