رد کردن لینک ها

ما تعمیر و نگهداری میکنیم

رفع عیب و بروز نگه داشتن وب سایت ها از نظر فنی کار ساده ای نیست.

شما ممکنه است برای وب سایتتان تا به امروز صدها هزار تومان و یا صدها ساعت زمان  صرف کرده باشید. ولی از وجود مشکلات ریز فنی مطلع نباشید.

وب سایت شما  یکی از کانال های بازاریابی اولیه شماست. مشتریان، شرکا و حتی کارکنان شما به آن وابسته هستند.

اگرکارایی وب سایت شما پایین بیاید و یا به هر دلیلی تحت تاثیر قرار گیرد، احتمال اینکه کسب و کار نیز از آن تاثیر گرفته و کارایی لازم نداشته باشد وجود دارد.

ما بسته نگهداری خود را توسعه دادیم، بنابراین دیگرلازم نیست در مورد مسائل مربوط به وب سایت خود نگرانی داشته باشید و می توانید تمرکز خود را متوجه رشد تجارت کنید.

گام ۱:

منظور ما از نگهداری وب سایت چیست؟

این می تواند یک واژه گیج کننده باشد ، معمولا دو نوع نگهداری وب سایت وجود دارد.

“نگهداری وب سایت” می تواند به مدیریت به روز رسانی منظم به برنامه های کاربردی نرم افزار وب سایت خود اشاره کند.

اگر شما یک وبسایت دارید احتمالا بر اساس یک چارچوب کد ساخته شده است. بعضی از چارچوب های محبوب عبارتند از وردپرس و دروپال، اما هزاران نوع دیگر نیز وجود دارند.

مانند هر نرم افزار کاربردی، این چارچوب ها به طور مداوم در حال بهبود هستند. سازمان های پلت فورم وب سایت ها به طور مداوم بروز رسانی های جدید خود را منتشر میکنند. علاوه بر این، وب سایت های مدرن از انواع افزونه ها و پلاگین تشکیل شده اند.بروزرسانی پلاگین ها هم لازم و ضروری است.

در نهایت وب سایت شما در یک اکوسیستم سخت افزار (سرور، شبکه، و غیره) قرار گرفته است. این سخت افزار ها نیز همواره در حال تغییر هستند. بنابراین  “نگهداری وب سایت” به مدیریت تمام این عناصر اشاره می کند.

به عنوان مثال، گرافیک ما در زیر نشان می دهد که چند نسخه جدید وردپرس در چند ماه منتشر شده است. همه این نسخه ها دارای ویژگی های جدید و بهینه سازی حفره هایی امنیتی هستند .عدم اپدیت وردپرس می تواند باعث بروز مشکلاتی در وب سایت شود.

 

نوع دوم نگهداری وب سایت “نگهداری محتوا” است.

محتوای متن، تصاویر، محصولات و حتی ویژگی های  وبسایت شما است که به مخاطب نشان می دهد. بسیاری از سازمان ها به ندرت مطالب خود را به روز می کنند، چون کسب و کارشان نسبتا به ثبات رسیده است. کسب و کارهای دیگر همواره مطالب جدیدی را در وبلاگ ها ، پروفایل کارکنان، محصولات، خدمات، مطالعات موردی و غیره منتشر می کنند. در مبحث نگهداری محتوا ما این نوع از نگهداری وب سایت را مدیریت می کنیم، اما تمرکز این مقاله و این بخش از مطالب معطوف نگداری محتوا نیست . اگر میخواهید درباره خدمات مدیریت محتوا و نگهداری محتوا اطلاعاتی کسب کنید، لطفا از طریق ایمیل درخواست خودتان را ارسال کنید و یا فرم زیر را پر کنید   فرم درخواست .

گام ۲:

چه کسی وب سایت شما را مدیریت می کند و آیا آنها کار را به شایستگی انجام می دهند؟

بسیاری از کسب و کارهایی که دیده ایم از یکی از روش های زیر برای مدیریت نگهداری وب سایت خود استفاده می کنند:

  • آنها از سرویس میزبانی برای ارتقاء نرم افزار وب سایت خود استفاده می کنند. مسئله اینجاست که سرویس میزبانی وب احتمالا با استفاده از ” ربات ” است که ارتقاء خودکار را انجام می دهد و وب سایت را بازبینی یا تست نمی کند تا ببیند چه اتفاقی افتاده است.
  • آنها (خدمات دهندگان هاست ) از یک کارمند شرکت استفاده می کنند، احتمالاکارمندی که در امور IT نیز مهارت دارد ولی. مسئله اینجا این است که این کارکنان معمولازمان محدودی برای انجام مسولیت های خود دارند وامکان تست تمامی عملکرد های وب سایت پس از بروز رسانی را نخواهند داشت.
  • برون سپاری بدون هدف گزاری و گزارش کار رویکرد اشتباه دیگر است زیرا شما هیچ نظری ندارید که آنها چه کار می کنند و آیا همه چیز به خوبی اجرا میشود؟ به عنوان یک صاحب کسب و کار، بهتر است فقط به این نکته اکتفا نکنید که بی خبری خوش خبری است مخصوصا وقتی که این خبر به سلامت وبسایت شما وابسته است.

شما تنها نیستید ,هیچ کس وب سایتش را مدیریت نمیکند,. ما این سناریو را اغلب زمانی که به دلیل وجود مشکل به پروژه یک وب سایت وارد میشویم شاهد هستیم . بازرسی سریع می تواند نشان دهد که نرم افزار وب سایت به روز نمی باشد و حداقل یک مورد امنیتی یا مشکل دیگر وجود دارد.

اگر صاحب کسب و کار هستید و وب سایت شما دریکی از دسته بندی های بالا قرار دارد. ما خدماتی را ارایه میدهیم که جهت بهینه سازی نگهداری وب سایت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​را توسعه یافته.

  در اینجا یک مرور کلی از مزایای اساسی است:

  • مدیر پروژه (انسانی) که شخص متخصص از وب سایت شما بازدید می کند و آن را از به روز نگه می دارد.
  • پشتیبان گیری منظم از وب سایت و پایگاه داده تا در صورت نیاز به بازگردانی اطلاعات اخرین تغییرات را از دست ندهید.
  • بهینه سازی امنیت وب سایت و حداقل رساندن امکان هک .
  • ارتقاء و به روز رسانی ماهانه نرم افزاری و پلاگین ها .
  • گزارش ماهانه از وضعیت تمام بروز رسانی های انجام شده شامل نرم افزارها , فریم ورک و پلاگین ها وغیره.
  • نصب Google Analytics (درصورتیکه به گزارش های بازاریابی نیاز دارید) برای اطلاعات بیشتر بسته های بازاریابی را بررسی کنید

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه