رد کردن لینک ها

سئو در 2019

10 واقعیت در مورد سئو در سال 2019

شرکت گوگل هر روز با استفاده از تکنولوژی نتایج جستجو خود را برای مخاطب بهتر میکند.

حالا که 2018 در حال اتمام است پیش بینی شما برای 2019 چیست؟

1- پیشی گرفتن جستجو از طریق صدا

هر چه قدر اینترنت روی گوشی های همراه رشد میکند , ما از سیستم قدیمی تایپ کردن بیشتر فاصله میگیریم.

اینکه از سالها قبل به کامپیوتر ها یاد دادیم صدای ما را بفهمند , امروز برایمان اصلا عجیب نیست که شخصی در خیابان به تلفن خود بگوید ” ok Google”.

قوانین حاکم بر کلمات کلیدی صوتی مسلما با دستورهای کیوردهای نگارشی متفاوت خواهد بود.(در اینده مقاله ای در این مورد نیز ارایه خواهیم کرد.)

پیش بینی می شود در سال 2020 نیمی از ترافیک آنلاین از صدا ظهور کند.

تصور اینکه در آینده چه روش جستجویی جایگزین جستجو از طریق صدا شود جالب است . شما میتوانید حدس بزنید؟

2- بهینه سازی ویدئو

جستجو از طریق صدا تنها روند رو به پیشرفت نیست . ویدئو ها هم در این پیشرفت سهیم هستند. آنها مشهور محیط های اطلاع رسانی مشهور در حال زیاد شدن هستند که آنها را منابع غنی جذب ترافیک مخاطب ساخته در صورتیکه از انها به صورت هوشمندانه استفاده شود.

اینکه ویدیو برای ارایه روی پلت فرم های نمایشی مانند یوتیوب و … باید با کیفیت خوبی باشند کافی نیست , انتخاب کلمات کلیدی با وسواس نیز برای موفقیت آن لازم است.

رشد محتوای ویدیویی هم به راحتی برای اینده قابل پیش بینی است . اینقدر این امر واضح به نظر میرسد که برخی از اپراتور های تلفن همراه در دنیا دانلود عکس از طریق شبکه های اجتماعی را رایگان کردند. دلیل این امر اینه که تعداد عکس های ارایه شده در انها هر روز کمتر می شود و تعداد ویدیو ها به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

3- اول موبایل ایندکس می شود.

برای سال 2018 گوگل اعلام کرد که سایت هایی که نسخه موبایلی دارند یا موبایل فرندلی هستند در نمایه شدن (ایندکس شدن) اولویت دارند. معنی این اعلام ساده این است که اگر وب سایت شما فقط برای دستکتاپ طراحی شده در نمایه گرفتن از موتورهای جستجو عجله نکنید . اولویت با شما نیست . نتیجه : هرچه زودتر تغییرات لازم را در وب سایت ایجا کنید تا جایگاه شما در رتبه بندی موتورهای جستجو افول نکند.

4- توسعه کیفیت محتوا

محتوا حکمران سایت شماست و محتوای با کیفیت راه را برای ورود رتبه بهتر در گوگل باز میکند. این یک دانش عمومی است . ولی دقیقا چه معنایی دارد؟ چه محتوایی محتوای با کیفیت است؟

این واقعا اسان است که در خاطر داشته باشید محتوا را برای کاربر محیا میکنید. زمانی که آنها در گوگل جستجویی انجام میدهند منتظر مطلبی هستند که رضایتشان را صد در صد تامین کند. وقتی این حقیقت در ذهن شما باشد محتوایی را به وجود می  اورید که دقیقا این کار را انجام دهد. اینترنت قلمرو کسانی است که بهترین خاطره را در ذهن مخاطبان خود ایجاد کنند.

5- حفظ اطلاعات کاربران

امنیت انلاین مساله بسیار با اهمیتی است – و خوشبختانه بزرگان آنرا جدی میگیرند. در اوایل سال جاری اتحادیه اروپا مقررات کلی حفظ داده ها را تصویب کرد که کاربران را قادر می سازد کنترل بیشتری روی اطلاعات شخصی خود در زمان استفاده از سایت ها داشته باشند. با وجود این تدابیر برای امنیت اطلاعات کاربر هنوز از طرف اشخاص ثالث امنیت آنها تهدید می شود.

در سال 2019 بدون شک ابتکارات و خلاقیت های بیشتری در بخش امنیت شاهد خواهیم بود که حاصل آن ارایه تجربه آنلاین امن تر خواهد بود.

ادامه مطلب بزودی منتشر خواهدشد.

    بازگشت به بالای صفحه
    WhatsApp chat