رد کردن لینک ها

سئو در 2019- بخش دوم

بخش دوم مقاله 10 واقعیت در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو در سال 2019 آپلود کردیم. به امید اینکه این مطلب نظر شما را جلب کرده باشد.

لطفا ما را به کمک نظرات خود همراهی فرمایید.

6-تجربه بی وقفه کاربر از وب سایت

تجربه کاربر از وب سایت میتواند منجربه انجام با عدم انجام معامله نهایی شود. کاربری را فرض کنید که قصد دارد محصولی دیجیتالی مانند یک کتاب را از یک وب سایت خریداری کند. اگر دکمه خرید یا اضافه کردن به سبد کالا به نحوی عمل کند که هیچ اثری از ثبت سفارش به کاربر نشان ندهد و حس خربد منتقل نشود , امکان بوجود امدن خطا و ثبت مجدد سفارش از طرف مشتری وجود دارد. پس تجربه خوب استفاده از وب سایت صرفا طراحی بصری نیست و مجموعه متشکل از عوامل فنی , زیبایی شناختی , راحتی تعامل و رفتار متقابل وب سایت میباشد که در اطلاح به آن UX میگویند.

ایجاد یک تجربه و حس خوب در کاربر هدف شما برای در راستای بهبود سئو(بهینه سازی موتورهای جستجو) میباشد.

7- اثر بلاکچین بر روی جستجوهای اینترنتی

هنوز این عامل به طور کامل قابل بررسی نیست ولی قطعا بلاکچین امنیت اینترنت را افزایش خواهد داد. مسلما در سال جدید (2019) این تکنولوژی تاثیر بسیار عمیقی در نتایج جستجو مخصوصا در پیدا کردن منابع اصلی محتوا در اختیار کاربران قرارخواهد داد.

8- بازاریابی نفوذگر (استفاده از افراد تاثیر گذار)

همواره داشتن فردی مهم در زندگی اهمیت دارد. مخصوصا در دنیای رقابت کسب و کار این که مخاطب شما را کنار فردی ببیند که او را دوست دارد یا به کار , هنر و یا روش زندگی آن فرد علاقه مند باشد. چه ترفند هایی را شرکت ها استفاده میکنند تا به این جایگاه برسند؟

راه های زیادی وجود دارد ولی بارزترین روش ایجاد کمپین تبلیغاتی با همکاری افرادی که محبوبیت دارند و تاثیر گذار هستند میباشد. برای این کار اول نیاز است که شما با یکی از افراد که ما آنها را تاثیرگذاران مینامیم ارتباط برقرار کنید. خوشبختانه معمولا تعداد زیادی از آنها حداقل عضو یک شبکه اجتماعی هستند . معمولا این افراد 99% از زمان خود را در اینستاگرام میگذرانند. با این پیش فرض توسط جستجویی کوچک در اینستاگرام چند نفر از مجموعه تاثیرگذاران را پیدا خواهیم کرد.

این اقدام ترافیک مستقیم یا از طریق شبکه اجتماعی را برای شما به ارمغان خواهد اورد. بدین وسیله سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) بهتری خواهید داشت.

9- محتوای عمیق و طولانی

تقریبا همه موافق هستیم که کسانیکه زمان بیشتری برای وب سایت خود میگذارند موفقتر هستند , بدیهی است تولید محتوای طولانی زمان بیشتری لازم دارد و این حقیقت برای سال آینده نیز ایده عالی برای بهبود سئو(بهینه سازی موتورهای جستجو) میباشد. البته نباید فراموش کنید که کاربران تنها با خواندن مطالب طولانی خوشحال نمیشوند. وب سایت هایی که معمولا در صفحه اول گوگل جایی میگیرند بیش از 2000 کلمه مطلب دارند. حتی اگر طول محتوا رمز موفقیت نباشد عمق و کیفیت آن قطعا تاثیر گذار خواهد بود . محتوای طولانی صرفا کافی نیست و محتوا باید کاربر را جذب کند و او را به ادامه روند کار در وب سایت ترغیب کند . کسب رتبه از طریق  محتوای عمیق و طولانی در سال 2019 ادامه خواهد بود.

10- هوش مصنوعی

تکنولوژی هوش مصنوعی (AI) پتانسیل بسیار بالایی دارد. جای تعجب ندارد که کسب و کار ها بصورت خیلی جدی به دنبال استفاده از آن هستند.برای مثال گوگل از هوش مصنوعی برای ایجاد فرمول های جدید سئو و رتبه نبدی وب سایت ها استفاده میکند.

هوش مصنوعی برای تهیه الگوریتم و رتبه بندی موثر وب سایت ها و حذف سئو های کلاه سیاه به کمک گوگل و کاربران آمده.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد سئوی (بهینه سازی موتورهای جستجو) سایت خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده بخش اول مطلب اینجا را کلیک نمایید. بخش اول

    به گفتگو بپیوندید

    بازگشت به بالای صفحه
    WhatsApp chat