رد کردن لینک ها

این اتفاقی است که پس از مرگ برای حساب های شبکه های اجتمای شما میافتد.

بعد از مرگ چه اتفاقی برای شبکه های اجتماعی ما می افتد؟

میتوان گفت واقعا کسی در قرن ۲۱ از یادها نخواهد رفت. اثر و رد پای ما در دنیای مجازی باقی می ماند.

بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۶ روزی ۸۰۰۰ نفر از مشترکین فیس بوک از دنیا میروند یعنی حدودا ساعتی ۴۲۸ نفر . اگر رشد شبکه های اجتماعی امروز متوقف بشود تا سال ۲۰۶۵ تعداد افراد از دنیا رفته آن از تعداد افراد زنده بیشتر خواهدبود.

قوانین شرکت های مختلف برای حذف و یا ادامه فعالیت حساب کاربری افراد پس از مرگ متفاوت است.

فیس بوک

فیس بوک از سال گذشته تنطیماتی را اضافه کرده .او اجازه میدهد پس از فوت شخص حساب کاربری او را حذف کنند.همچنین افراد می توانید از دوستان و نزدیکان خود شخصی را انتخاب کنند که پس از آنها اجازه داشته باشد تا پست یادبودی در پیچشان قرار دهد.

اینستاگرام

اینستاگرام هیچ تغییری در حساب کاربری اشخاص پس از مرگ نمیدهد. اگر فردی از نزدیکان شخص فوت شده از طریق ایمیل گواهی فوت بعلاوه کارت شناسایی خود را برای دفتر مرکز اینستاگرام ارسال کند, اینستاگرام راسا پست یادبودی به عنوان آخرین پست در صفحه شخص از دست رفته قرار خواهد داد. پست های گذشته فرد مذکور برای تمام کسانی که آنها را با ایشان به اشتراک گذاشته باقی خواهد ماند. ولی سایر پست ها حتی اگر صفحه عمومی باشد در بخش جستجو های اینستاگرام دیگر دیده نخواهند شد.

توییتر

اگر کاربر توییتر فوت کند شخصی که از قبل اجازه دسترسی دارد میتواند از طرف او توییت کردن را ادامه دهد. راه دیگر این است که از افراد خانواده کسی خود را به توییتر معرفی کند و تقاضای بستن حساب را  دهد.

پینترست

پینترست نیز با دریافت اطلاعات خواسته شده از طریق نزدیکان حساب مورد نظر را غیر فعال می کند.

ایمیل ها

داستان حساب کاربری ایمیل فرق دارد. اشخاص میتوانند در بخش تنظیمات ایمیل گوگل مدیریت غیر فعال سازی را تنظیم کنند. در این بخش زمانی را مشخص کنند که اگر در آن مدت حساب ساکن باقی مانده باشد تمام محتوایات آن حذف شود. همچنین گوگل اجازه میدهد فردی از نزدیکان فرد از دست رفته به حساب کاربری او دسترسی داشته باشد.

یاهو نیز رفتار مشابهی دارد.

اپل ایدی

اما اپل متفاوت است , در ای کلاد و ای تیون حساب کاربری غیر قابل انتقال است . یعنی پس از فوت افراد حساب نیز بسته خواهد شد.

برای مظالعه بیشتر در مورد سئو و بهینه سازی موتور های جستجو اینجا را کلیک کنید.

بازگشت به بالای صفحه
WhatsApp chat